Bireysel Web Hosting


%100 SSD hosting alt yapısına sahip web hosting hizmetimizle, web siteleriniz çok daha hızlı açılacak!


  • Güçlü SSD Diskler
  • 99.9% Uptime Garantisi
  • Yüksek Hat Genişliği

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

Wordpress hosting WordPress Uyumlu Host

%100 uyumlu SSD diskli Wordpress ile çalışan Linux tabanlı web hosting hizmetimiz bulunmaktadır.

Joomla hosting Joomla Uyumlu Host

Tüm web hosting paketlerimiz Joomla CMS'ini çalıştıracak özelliklere sahiptir.

Hızlı Web Siteleri Hızlı Önbellekleme

Müşterilerimizin web siteleri daha hızlı açılsın diye, tüm paketlere önbelleklemeyi aktif ettik.Anlık 2 Core Anlık 2 Core

Seçtiğiniz pakete göre anlık 2 Core kadar CPU işlem gücünü sitenizde kullanabilirsiniz.

Haftalık Yedekleme Haftalık Yedekleme

Verileriniz her hafta düzenli olarak yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir (Opsiyonel)

Güven Nidosa Güvencesi

Kalite hiçöbir zaman ucuz olmamıştır. Bu yüzden biz size sadece en kaliteli hosting hizmetini sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting, internet sitenizin ya da web uygulamanızın yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet alt yapısına sahip, 7/24 kesintisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir. Türkçe tabiri ile hosting, web sitesi barındırma hizmetidir. Web sitesi açmak istediğinizde, bir alan adı kaydetmeli ve sitenizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde bir hosting satın almalısınız.

En hızlı ve ekonomik bir hosting paketi ile hayallerinizi gerçekleştirmek çok kolay. Hosting nedir makalemizi inceleyin ve size en uygun web hosting paketini bir kaç adımda seçin.

Açık kaynak felsefesine ve GNU tabanlı programlama dili ve uygulama sunucuları ile yazılmış olan ve özellikle Linux işletim sistemlerinde çalışabilen web uygulamalarının barındırılması hizmetidir. Yüksek hızlandırma teknolojilerimiz sayesinde Linux Hosting paketlerinde PHP tabanlı programlama dili ve MySQL tabanlı veri tabanı sunucu kullanan tüm uygulamalar (Wordpress, Joomla, Magento, vBulletin, Drupal, Presta Shop vb.) %100 uyumlu ve yüksek performanslı çalışır.

İşletmenize ait bir web sitesi açarak, potansiyel hedef kitlenizin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerinizi e-ticaret sitesi üzerinden pazarlayarak, satışlarınızı ve gelirinizi arttırabilirsiniz.

Mail yazışmalarınızı işletmenize özel bir e-posta hesabı üzerinden yaparak, kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Hobilerinizi yayınlayabileceğiniz bir web sitesi ile binlerce kişiye ilham kaynağı olabilirsiniz.

Uzmanlık alanlarınız ile ilgili blog sitesi açarak, kişisel markanızı oluşturabilirsiniz.

CV ya da biyografi sitesi açarak, sektörünüzdeki firmaların sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

Moda, teknoloji, spor, yemek, seyahat...vb içeriklere sahip web sitesi açarak, reklam gelirleri ile para kazanabilirsiniz.

Elbette sitenizi kendiniz kurabilirsiniz. Web sitesi sahibi olmak için bir yazılımcıya ya da webmastera ihtiyacınız yok. “Tek Tıkla WordPres Kurulum” özelliği ile dakikalar içinde web sitenizi kurabilirsiniz. Kurulumu başlattığınızda, teknik bilgi gerektiren tüm işlemler sistem tarafından otomatik olarak gerçekleşir.
Başka bir firmadaki site veya sitelerinizi Nidosa'ya taşımak için teknik destek ekibimizden ücretsiz yardım alabilirsiniz.
Hosting paketlerimizin fiyatlandırmalarını her web sitesinin, fiziksel sunucularda ayırılmış olan ram, işlemci ve ssd disk alanı gibi kaynakların boyutuna göre tanımlamaktayız. Aynı zamanda her fiziksel sunucuda barındırılabilecek maksimum web sitesi adeti de fiyatlandırmalara etki etmektedir. Buna göre en üst paketimizin hızı, en düşük ekonomik paketimizin hızına göre daha yüksek olarak tanımlanmıştır. Tüm hizmetlerde Nidosa, hosting fiyat ve performans oranları en yüksek hosting firması olarak hizmetinizdedir.

Sitenizin ihtiyaçları ve amaçlarınız, seçeceğiniz hosting paketinde belirleyicidir. Dilerseniz hangi web hosting paketininin ihtiyaçlarınıza uygun olduğuna birlikte karar verebiliriz.

Domain, hosting ve sunucu hakkındaki sorularınıza özel çözümler üretmek ve teknik destek taleplerinizi karşılamak için profesyonel Nidosa desteği ile her zaman yanınızdayız!

%100 SSD Disk

SSD Diskler, klasik disklere göre 10 Kata kadar daha fazla okuma/yazma hızı ve IOPS değerine sahiptirler. Bu sayede siteleriniz hızlı açılır.

7/24 Teknik Destek

Alanında uzman arkadaşlarımız, müşterilerimizin taleplerini karşılamak için haftanın 7 günü, 24 saat destek hizmeti sağlar.

Bize Ulaşın

Bir sorunuz, talebiniz yada öneriniz mi var? Hemen bize ulaşın.