Hızlı Reseller Hosting

Siz müşterilerinize odaklanın, hosting yönetimini bize bırakın.

  • Full SSD Platform
  • Ücretsiz Plesk Panel
  • Hızlı Kurulum

Güçlü Altyapı, Kolay Yönetim: Reseller Hosting

Ücretsiz SSL Ücretsiz SSL

Reseller Hosting paketlerinde bulunan tüm siteler için ömür boyu ücretsiz SSL sertifikası sağlanır. SSL sertifikanız 1 dakika içerisinde otomatik olarak kurulur.

Fiyat/Performans Garantisi Fiyat/Performans Garantisi

Yüzlerce siteyi donanım, lisans ve yönetim maliyetlerine katlanmadan kolayca yönetin. Böylece en uygun fiyata yüksek performanslı Reseller Hosting hizmeti sağlanır.

Özel İsim Sunucuları Özel İsim Sunucuları

Reseller Hosting paketlerinde sitelerinizi firmanıza özel isim sunucular ile yayınlayabilirsiniz. Firmanıza ait DNS sunucular ile kendi markanızın tanıtımı çok basit ve kolay bir şekilde yapılır.


AntiSpam ve Virüs Koruması AntiSpam ve Virüs Koruması

Reseller Hosting paketlerinde standart olarak antivirüs ve antispam bulunmaktadır. Antispam ve antivirüs sayesinde temiz ve güvenli bir şekilde e-posta hizmeti sağlanmış olur.

Tek Tıkla Script Kurulumu Tek Tıkla Script Kurulumu

Wordpress, Opencart gibi yüzlerce scripti cPanel Reseller Hosting kontrol paneliniz üzerinden tek tıkla kurabilirsiniz. Hızlı ve basit bir şekilde kurulum gerçekleştirerek siteniz hazır hale gelir.

7/24 Teknik Destek 7/24 Teknik Destek

Teknik desteğe ihtiyacınız olursa iletişim kanallarımız üzerinden bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Nidosa teknik destek ekibi sizden gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.

Sıkça Sorulan Sorular

Reseller hosting ya da Türkçe ismi ile bayi hosting, kiraladığınız web alanını farklı siteler için kullanmanızı veya kendi müşterilerinize satabilmenizi sağlayan paylaşımlı bir web hosting çeşididir. Size özel sunulan kontrol paneli sayesinde kendi müşterilerinize hosting kaynakları atayabilirsiniz. Kontrol paneli sayesinde alan, bant genişliği, müşteri alan adlarını tanımlama, yetkilendirme işlemlerini ve kolaylıkla yapabilirsiniz.
Bayi hosting paketleri birden fazla alan adı barındırma ihtiyacı olan ve bu alan adları için yönetim panellerine ihtiyaç duyan profesyoneller, müşterileri için geliştirdiği web sitelerini kendi yöneten ya da müşterilerinin yönetimine sunan geliştiriciler, barındırma hizmeti sağlayan uzmanlar, kod geliştiricileri, tasarımcılar ve SEO uzmanları tarafından tercih edilir.
Reseller Hosting paketimizde, tüm diğer paketlerimizde olduğu gibi ücretsiz SSL sertifikası site sayısı ayırt edilmeksiniz tüm sitelerinizi kapsar. Örnek vermek gerekirse Reseller Hosting S paketine sahipsiniz ve bu paketinizde 3 adet siteniz mevcut. Ücretsiz SSL sertifikası tüm siteleriniz için ömür boyu olarak sağlanır.